kluziste v praze brusleni praha

Bruslení v Praze: Kam vyrazit na venkovní kluziště

Konečně je tady ten čas, kdy si zase můžeme nasadit brusle a sklouznout se na jednom z venkovních veřejných kluzišť v Praze. Pojďme se podívat, která kluziště jsou letos otevřená k zimním radovánkám.

Kluziště Park Riegrovy sady

Moderní a ekologické kluziště je v provozu v Riegrových sadech. Přijít si zabruslit můžete denně od 14 do 20 hodin. Termín je třeba si zarezervovat předem přes portál Ticket Live. Brusle si přineste své vlastní, z hygienických důvodů není letos půjčovna v provozu. 

Kluziště Vypich

Zabruslit si můžete i na Vypichu u obory Hvězda. Kluziště je otevřeno denně od 9 do 20 hodin. K dispozici je veškeré zázemí vč. půjčovny bruslí a občerstvení.

Kluziště pod Žižkovským vysílačem

Zabruslete si přímo pod Žižkovskou televizní věží. Ice Arena Miminoo v Tower Parku Praha je otevřena denně od prosince do března. K dispozici je i půjčovna bruslí.

Kluziště Na Františku

Již tradičně si můžete užít bruslení v Praze i v areálu Na Františku. Otevřeno je denně od 8 do 17:30 hodin, případně dle aktuálního rozvrhu na webu. Půjčovna bruslí je k dispozici stejně jako broušení bruslí.

Kluziště v Grébovce

Zabruslit si v krásném prostředí u pavilonu Grébovka můžete na kluzišti MČ Praha 2. Provozní doba je od 9 do 20 hodin. Brusle si můžete půjčit na místě.

Kluziště na Folimance

Nově MČ Praha 2 otevřela letos kluziště i v parku Folimanka přímo pod Nuselským mostem. Otevřeno je stejně jako v Grébovce od 9 do 20 hodin vč. půjčovny bruslí.

Kluziště Arkády Pankrác

Na Praze 4 si můžete zabruslit na venkovním kluziště před OC Arkády Pankrác. Otevřeno je od 9 do 20 hodin a je připraven také veškerý potřebný servis včetně půjčovny bruslí a občerstvení.

Kluziště Galerie Harfa

Každý den od 15 do 18:30 si můžete zabruslit na střeše obchodního centra Galerie Harfa. S dětmi do 10 let můžete navíc vyrazit vždy v úterý a ve čtvrtek v čase 13:00–14:30.

Kluziště Centrum Černý most

Venkovní kluziště pro veřejnost je otevřeno i před Centrem Černý most. Sklouznout se můžete denně od 9 do 20 hodin a brusle si můžete půjčit přímo na místě

Kluziště na Letné

V sobotu 19. prosince otevírají dvě kluziště na Letenské pláni naproti fotbalovému stadionu Sparty. Otevřené budou denně od 9 do 20 hodin.

Kluziště na náměstí 14. října

Veřejné kluziště na náměstí 14. října na Andělu otevírá také v sobotu 19. prosince. Součástí zázemí bude také půjčovna bruslí.

Kluziště Westfield Chodov

Další možnost bruslení v Praze bude od soboty 19. prosince u obchodního centra Westfield Chodov.

Kluziště Ovocný trh

V pondělí 21. prosince se otevře i tradiční venkovní kluziště na Ovocném trhu na Praze 1. Zabruslit si můžete od 10 do 20 hodin a pokud nemáte vlastní brusle, můžete si je půjčit na místě.

Mapa kluzišť v Praze

Po bruslení můžete vyrazit nasát vánoční atmosféru k některému z nádherně nazdobených vánočních stromečků v Praze. Podívejte se, kde je najdete.

Autor a foto: Věra Nemochovská

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.